hazır web sayfası

          Her sektörde olduğu gibi reklam, tanıtım ve organizasyon sektörleri de teknolojik gelişmelerden payını almaktadır. Online eğitimler, çevrim içi reklamlar, proje sunumları ve daha birçok noktada hem teknoloji hem de reklam departmanları birlikte çalışmaktadır. Günümüzde teknolojinin en önde görünen rol model çalışmaları ise web teknolojilerinde sergilenmektedir. Çünkü her firmanın veya her hizmetin bir web sitesi ve her sitenin bir tasarımı mevcuttur. Yani tüm sektörlerin marka yüzü web teknolojileri aracılığı ile yayılmaktadır. Yetiş yazılım firması, web teknolojileri alanında profesyonel hizmet veren bir firma olup, hazırladığı hazır web sayfası örnekleri ile alanında çalışan diğer firmalara da örnek olmaktadır. Çalışmaları arasında yer alan mobil uyumlu web sayfası temaları, site tasarımlarına hem izleme, hem inceleme hem de düzenleme noktasında mobil cihaz kullanımını imkanlı hale getiriyor. Bu da hem hız hem de kolaylık sağlıyor. Yetiş yazılım tarafından hazırlanan tüm hazır web sayfası şablonları seo kurallarına uygun olarak geliştirilmekle kalmayıp, arama motorlarında üst sıralarda bulunmayı başarıyor. Bunu yaparken de hem sosyal medya eklentilerinden hem de iletişim menüsündeki harita özelliklerinden fayda sağlıyor. Ayrıca firma tarafından hazırlanan hazır web sitesi örneklerinin tamamı Türkçe dilinde hazırlanmış dinamik yönetim paneline sahip olup, panel ile birlikte kurumsal e-mail paketi de ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Hem kullanım hem de kurulum kolaylığına sahip olan bu paketler oldukça kullanışlıdır.

hazır inşaat sitesi

           Yetiş yazılım firmasının hazırladığı hazır inşaat sitesi tasarımları sektör sitelerinden yalnızca bir tanesidir. Yap - sat mantığında çalışan inşaat firmalarını hedef alan bu çalışmaların tamamı mobil uyumlu olup, satın alınan hazır inşaat sitesi yönetimi için bilgisayar bulmak zorunluluğu kaldırılmıştır. Yani, siteyi yöneten kişiler ister tablet bilgisayardan, ister masa üstü bilgisayardan isterse akıllı telefonları üzerinden veri girebilecek, fotoğraf yükleyebilecek, resim düzenleyebilecek, yorumları kabul ya da reddedecek ve her türlü düzenleme işlemlerini yapabilecektir. Hazır inşaat sitesi temaları örneklerinin mobil uyumlu olması yalnızca düzenleme noktasında değil firma ve müşterilerin de siteyi takibinde mobil cihazlara olanak sağlar. Site ile birlikte tasarlanan sosyal medya entegrasyonu ise sitede yayınlanmış bir kampanyanın direk siteden bağlantılı bir şekilde paylaşılmasını sağlayarak, müşterilerin de diğer müşteri adaylarına haber vermesi kolaylaşmaktadır. Seo alt yapısı ile tasarlanmış olan sitedeki içerikler google ve muadili arama motorları tarafından kolayca filtrelenerek çok daha kolay bir şekilde bulunmaktadır. Bu da müşteriye çok daha hızlı ulaşmayı sağlamaktadır. Hazır inşaat sitesi tasarımlarının Türkçe dinamik yönetim paneline sahip olması, sitenin kurulum ve düzenleme aşamalarında çok kolay bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. İnşaat firmalarının sitelerinde görmek istedikleri en önemli özelliklerden olan galeri özelliği Yetiş yazılım tarafından hazırlanan tüm inşaat sitesi şablonları üzerinde bulunmaktadır. Siteye sınırsız sayıda görsel içerik eklenebilir. Video galeri ve foto galeri eklenerek, görsellerin çok daha estetik durması sağlanabilir. Ayrıca vitrin özelliği ile dikkat çekilmek istenen inşaat örnekleri, son yapılan işler ya da üzerinde çalışılan büyük işler tanıtılabilir. Site tasarımının yanında bir de kurumsal e-mail paketi hediye edilmektedir. Bu da kurumsal bir firmanın en önemli belirtilerindendir. Aynı uzantılı e-mail adresine sahip çalışanlar, müşteriler için çok daha güvenilir bir izlenim oluşturur. Siteye sınırsız sayıda sayfa ekleme özelliği de bulunmaktadır. Bu da hazır inşaat sitesi tasarımlarının firmaya özel düzenlenmesine yardımcı olur. İletişim sayfası eklenerek, firma bilgileri ve iletişim adresleri yayınlanabilir. Sayfada yer alan harita özelliği ise iki amaçla kullanılabilir: iş tanıtımı ve adres bildirimi. Yapılan işlerin bölgelerinin işaretleneceği harita modeli tanıtım sayfalarının birinde kullanılabilirken; inşaat firması adresinin verileceği harita modeli ise iletişim sayfasında bulundurulmalıdır.

yetiş yazılım           Web sitesinden tercih edeceğiniz tüm hazır site şablonları Yetiş Yazılım profesyonel ekibi tarafından hazırlanmıştır. Satın aldığınız zaman siteniz aynı gün içinde teslim edilecektir. Bilgi ve İçeriklerinizi yönetim panelinden hızlı ve zahmetsiz bir şekilde girerek yayına hazır hale getirebilirsiniz. Web sitenizin Google kaydı firma tarafından ücret talep edilmeksizin gerçekleştirilecektir. Sorularınız için iletişim bilgileri şunlardır. Web sitesi: https://www.yetisyazilim.com.tr , E-mail: info@yetisyazilim.com.tr , Ofis: 0(332) 245 2 333 ve Gsm: 0(532) 266 3558 numaralı iletişim hattını arayabilirsiniz.